,,Jak rozweselić Ziemię?”

20170518_102005

18 maja podsumowaliśmy nasze działania związane z kolejną już Dekadą Ekologiczną, którą zorganizowała i przygotowała p. Beata Szozda. W tym roku uczniowie klas młodszych mieli za zadanie rozweselić naszą planetę, Ziemię. Zadaniem każdej klasy było przygotować pracę z materiałów ekologicznych przedstawiającą postać z wybranej bajki. Pomysłowe prace zdobiły korytarz, tworząc piękną, bajkową galerię. Ponadto wszystkie zespoły klasowe wykonały duże, stojące, ekologiczne kwiaty. Te z kolei ukwieciły hol szkolny. Podczas apelu podsumowującego dekadę p. dyrektor Elżbieta Niemczyk i p. Beata Szozda  nagrodziły uczniów dyplomami i drobnymi upominkami. Na zakończenie klasa III c zaprosiła wszystkich na przedstawienie pt. ,,Jak rozweselić Ziemię?”, którego przesłanie brzmiało: ,,ŻYJ Z PRZYRODĄ W ZGODZIE!”. Wszyscy uczniowie obiecali dbać o swój dom, o swoją planetę- Ziemię.