Z krainy Oz do Parku Trampolin.

26 maja to wyjątkowa data w SP4. Tego dnia klasy czwarte i piąte uczestniczyły w wycieczce szkolnej do Wrocławia. Najpierw odwiedziliśmy Teatr Muzyczny ,,Capitol”. Obejrzane widowisko pt. ,,Czarnoksiężnik z krainy Oz” było ucztą dla dusz naszych uczniów. Wspaniałe kostiumy, piękna muzyka, zapadnie teatralne, latający aktorzy a także samo przesłanie spektaklu: ,,Posiadasz to, czego pragniesz, tylko uwierz w siebie”, na długo pozostanie w naszych sercach.
Oniemiali z wrażenia pojechaliśmy do Parku Trampolin ,,Jump World”. Tutaj czekała już na nas prawdziwa zabawa: salta, skoki, przewroty, susy do basenu wypełnionego gąbkami były prawdziwą frajdą dla naszych dzieci, a ich buzie były pełne szczęścia i radości. Nie zapomnieliśmy także o święcie naszych mam. Po powrocie z wycieczki otrzymały one od swoich pociech szczere życzenia i moc uścisków.

Zdjęcia w zakładce Galeria.