Wszystkie dzieci nasze są…

Kolejny festyn za nami. Wszystko było naj… Pogoda dopisała, goście również. Odwiedzili nas: wiceburmistrz p. W. Runowicz, dyrektor MZPO p. E. Kowalik, dyrektor G3 p. S. Toboła. Dopisali przedstawiciele Rady Rodziców – p. J. Markowska, p. B. Kamieniecka, p. G. Niski. No i oczywiście byli z nami niezawodni rodzice – piekli, kroili, nakładali, uwijali się jak w ukropie, na wszystko mieli oko. To dzięki nim festyn przebiegł jak po maśle. Jak zwykle atrakcji było co niemiara. Można było zagrać w warcaby, zrobić własną maskotkę lub ceramiczny gadżet, spróbować swoich sił w cymbergaju, przejechać się na kucyku lub zjechać z ,,dmuchanego zamku”. Można też było, po wyeksploatowaniu sił podczas zajęć sportowych, uzupełnić kalorie, korzystając ze stoisk ze smakołykami. Kiełbaska z rożna, sałatki warzywne, tosty, ciasta, wata cukrowa – no cóż więcej powiedzieć! To się każdemu podoba! Festyn uświetniły występy szkolnych piosenkarek i piosenkarzy, tancerzy i wirtuozów instrumentów muzycznych. Odbył się również mecz uczniowie kontra… reszta świata, czyli grupa mieszana nauczycieli i nauczycielek. Wynik – remis i… kontuzja kapitana drużyny. Zwieńczeniem festynu była zumba, która, bez względu na wiek i płeć uczestników festynu, podoba się każdemu. Całość imprezy prowadziła niezwykle energetyczna i pełna pomysłów p. S. Czyżewska.

Do zobaczenia jesienią.

Zdjęcia w zakładce Galeria.