Ola i Natalia – najlepsze z najlepszych!

9.05.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Dzierżoniowie odbył się POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS CZWARTYCH „Najlepszy z najlepszych” – 2017
Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W I etapie uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru – 15 zadań. Podczas II etapu uczniowie ustnie odpowiadali na 5 pytań z różnych kategorii np.: liczby rzymskie, liczenie w pamięci czy liczby na co dzień – kalendarz, czas, jednostki długości i masy.
Naszą szkołę reprezentowały Aleksandra Mrzygłód i Natalia Mucha. Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne. Drużynowo wywalczyły I miejsce. Ponadto Aleksandra Mrzygłód zdobyła 2 miejsce indywidualnie. Gratulujemy!!!

Zdjęcia w Galerii.