Święto Rodziny

20170518_163442 

Uczniowie klas II naszej szkoły postanowili uczcić zbliżające się święta: Mamy oraz Taty i 18 maja  zorganizowali dla rodziców prezentację swoich umiejętności, którą zatytułowali ,,To już potrafię”.
 Na uroczystość zaprosili rodziców oraz  dyrektor  szkoły p. Elżbietę Niemczyk oraz wicedyrektorów: p. Monikę Stachowską i p. Arkadiusza Piaseckiego. Drugoklasiści popisywali się swoimi umiejętnościami zdobytymi podczas lekcji oraz zajęć pozalekcyjnych. Nie zabrakło wierszy, piosenek, baletu oraz zumby. Uczniowie klasy II c, piosenką ,,Taniec sprzątaniec”, udowodnili rodzicom, że nie zawsze są bałaganiarzami. Klasa II a zaprosiła wszystkich na wycieczkę do zoo,  a piosenką ,,Bo rodzina” przypomniała zebranym, że rodzina jest najważniejsza. Uczniowie klasy II b z kolei obiecali rodzicom pomoc w kuchni i przygotowali wspaniałą ,,Zupę jarzynową”.  W podróż Mucholotem do Krakowa zaprosiła wszystkich II d. Tam, z  przyszłymi muzykami i badaczami przyrody z II e, goście poszukiwali wiosny. Na scenie nie zabrakło również ,,Zapracowanego Lenia” z II d. Piosenka finałowa pt. ,,Ogrody” należała do wszystkich drugoklasistów i była zadedykowana najważniejszym gościom – RODZICOM.