XII Wieczór Talentów za nami…

Za nami emocje i wiele wrażeń po obejrzeniu już dwunastego Wieczoru Talentów. Impreza ta, jak co roku, wzbudza bardzo duże zainteresowanie całej społeczności szkolnej. Nie zabrakło widzów, niektórzy nawet musieli siedzieć na schodach, ponieważ nie było wolnych miejsc! Występy młodych talentów obejrzeli rodzice, rodziny, nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Nasze zaproszenie przyjęli też goście: przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Dragan, zastępca Burmistrza Miasta Bielawa Witold Runowicz, przewodniczący Komisji do Spraw Oświaty i Spraw Społecznych Krzysztof Molasy, dyrektor Miejskiego Zarządu Placówek Oświaty Ewa Kowalik. Po uroczystym powitaniu gości przez dyrektor szkoły Elżbietę Niemczyk jak lawina spłynęły na nas kolejno czwórkowe talenty.

I tak, mogliśmy podziwiać występy zespołów tanecznych pod kierunkiem pani Katarzyny Jankowskiej. Dużo wrażeń dostarczyły nam dziewczynki z klasy VI c, które układ taneczny ułożyły sobie same! Olek Polaczek i Nikola Markowska z klasy VI b wraz zespołem, z którym trenują, zaprezentowali przepiękny układ taneczny, którego wykonanie wywołało u nas  gęsią skórkę. Gratulujemy! Podczas wieczoru swoje talenty wokalne zaprezentowali: Nikola Markowska z klasy VI b, Maja Smolińska z klasy IV c, Kuba Wróbel z klasy V b, Marcin Strzemieczny z klasy IV c, Patrycja Malinowska z klasy III a oraz Filip Bajron z klasy III a. Nasi uczniowie uczą się gry na różnych instrumentach. Filip Bajron czarował nas grą na skrzypcach, Amelia Ubych pięknie grała akordeonie, a Amelia Bajk zahipnotyzowała nas grą na fortepianie. Prawdziwą ucztę zarówno dla oka, jak i dla ucha, przygotowała dla nas Olga Chałupka z klasy VI b, która jako Leia Organa zagrała na flecie soudtrack ze Star Wars. Nawet uczniowie z klasy III c pokazali, że gra na instrumentach nie jest im obca i zagrali krótki utwór na fletach. Niewątpliwie hitem wieczoru był występ Kacpra Kciuka z klasy V b, który pokazał wszystkim na czym polegają walki JIU-JITSU. Talent komediowy i aktorski pokazał podczas wieczoru Tomasz Ratyna z klasy VI b. Urzekła nas jego wspaniała dykcja i obycie ze sceną na miarę zawodowego aktora. Talenty recytatorskie z klasy V a: Oliwka Bandura, Maja Sternalska i Julia Żukowska wyreżyserowały i wystąpiły w zabawnym wierszu o słoniu.
Podczas Wieczoru Talentów zaprezentowały się także trzeciaki przygotowane starannie przez swoje wychowawczynie. Podziwialiśmy ich za talenty wokalne i taneczne. Brawo!!!
A reżyserkami i koordynatorkami Wieczoru były, jak co roku, panie:
Grażyna Gładysz, Elżbieta Zych oraz Arleta Żmuda.
Dziękujemy za bardzo, bardzo miły wieczór!