Z wizytą w Zagrodzie Kraszowickiej

W dniu 13.12.2023 r. klasa 5b odbyła wycieczkę do Zagrody Kraszowickiej na warsztaty pod nazwą „Tradycje i obrzędy bożonarodzeniowe na dawnej wsi polskiej”. Zajęcia rozpoczęły się od rozmowy o symbolice choinki, ozdób choinkowych, potraw wigilijnych i innych obrzędów. Kolejno uczniowie wycinali pierniki z wcześniej przygotowanego ciasta, a podczas pieczenia ciasta uczestnicy warsztatów wykonywali ozdobę choinkową z naturalnych materiałów (drewno, papier, sznurek).

Ogromny sukces Amelki

W sobotę, 9 grudnia br., uczennica klasy 3b, Amelia Darmochwała, wzięła udział w zawodach Lupus Mazovia Cup 2023 Taekwon-Do IFT, gdzie zdobyła aż 2 medale!
🥇1. m-ce w kat. techniki specjalne
🥈2. m-ce w kat. Soft Kalaki
Amelko, gratulujemy👏 i trzymamy kciuki za kolejne starty! ✊️

Wykonali karmniki dla ptaków