Mikołajkowy Przegląd Piosenki Świąteczno-Zimowej

8 grudnia, już po raz trzeci w naszej szkole, odbył się Mikołajkowy Przegląd Piosenki Świąteczno-Zimowej.
Jak w poprzednich latach, tak i teraz, uczniowie klas I- III zachwycili wszystkich swoimi pięknymi występami.
Tu ogromna zasługa pań wychowawczyń!👏🥰 Śpiew i taniec uczniów wprowadził nas w magiczny nastrój nadchodzących świąt. W tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszyli nam zaproszeni goście: p. Ewa Kowalik – dyrektor MZPO w Bielawie oraz p. Barbara Pachura – Radna Miasta Bielawa, które wraz z naszą p. Dyrektor, Moniką Stachowską, podziwiały występy. Każda klasa spisała się na medal i każda, bez wyjątków, otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz słodkości. Dziękujemy wszystkim za ten piękny czas i już nie możemy się doczekać następnego roku🎅❤️
Organizatorki: Justyna Grzesiak, Iwona Drozdowska