Którą szkołę wybiorą?

Kwiecień zaczął się intensywnie dla uczniów klas 8!
W szkołach ponadpodstawowych z naszego powiatu rozpoczęły się „Dni Otwarte”, w których biorą udział nasi uczniowie.
Na początku tego tygodnia odwiedzili Zespół Szkół nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie.
Obejrzeli tam film promujący szkołę, a następnie przeszli do sal, gdzie były przygotowane dla nich interesujące lekcje pokazowe.
W kolejnych dniach odwiedzili Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie oraz Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Bielawie. Uczniowie poznali szkoły od środka, a przede wszystkim przekonali się na własnej skórze, że nauka w połączeniu z doświadczeniem i zabawą może i jest ciekawa 🙂

Ja i moja pasja! – CZAS START!

Uwaga, uwaga!

Ruszamy z nowym cyklem pn. „Ja i moja pasja!”, w którym będziemy prezentować sylwetki naszych uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty.

Zapraszamy każdego z Was do zaprezentowania swoich zainteresowań!😁

Wszelkie materiały – krótki opis, od kiedy i w jaki sposób zaczęła się Wasza przygoda z daną pasją, osiągnięcia itp. oraz zdjęcia i/lub filmiki proszę przesyłać do p. Iwony Wojtan-Zgłobicy na adres: iwona.w_z@op.pl, poprzez Messenger (do 10 zdjęć) lub e-dziennik.

„Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja
jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.”
Stephen King

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga,
i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.”
Cecelia Ahern