Mamy LAUREATA „zDolnego Ślązaka”!

18 marca odbył się FINAŁ Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego „zDolny Ślązak”.

Z prawdziwą dumą i przyjemnością informujemy, że uczeń kl. 8d, BARTOSZ WALASZCZYK, został LAUREATEM KONKURSU GEOGRAFICZNEGO „zDOLNY ŚLĄZAK”!!!👏👏👏🏆🏆🏆😁😁😁

Z niecierpliwością czekamy na Galę konkursów, podczas której Bartek odbierze dyplom za swoje osiągnięcia!!!🥳
To naprawdę rewelacyjne dokonanie i pierwszy taki sukces ucznia w historii naszej szkoły❗️
SERDECZNIE GRATULUJEMY BARTKOWI dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów! ❤️

NO BACKPACK DAY (Dzień bez plecaka) 🚫🎒🚫

W piątek, 1 kwietnia, w naszej szkole obchodziliśmy No backpack day (Dzień bez plecaka). Tego dnia uczniowie zamienili tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki, wózki itp. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia rzeczy. Nagrodą za te niewygody było zwolnienie z odpytywania. Oto krótka fotorelacja z kreatywności naszych uczniów.