Ja i moja pasja! – CZAS START!

Uwaga, uwaga!

Ruszamy z nowym cyklem pn. „Ja i moja pasja!”, w którym będziemy prezentować sylwetki naszych uczniów, którzy poświęcają czas wolny własnym pasjom, posiadają ciekawe hobby lub przejawiają określone talenty.

Zapraszamy każdego z Was do zaprezentowania swoich zainteresowań!😁

Wszelkie materiały – krótki opis, od kiedy i w jaki sposób zaczęła się Wasza przygoda z daną pasją, osiągnięcia itp. oraz zdjęcia i/lub filmiki proszę przesyłać do p. Iwony Wojtan-Zgłobicy na adres: iwona.w_z@op.pl, poprzez Messenger (do 10 zdjęć) lub e-dziennik.

„Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja
jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.”
Stephen King

„Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga,
i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.”
Cecelia Ahern