Sukcesy pływackie

20.02.2019 r. na świdnickiej pływalni odbyły się drużynowe zawody pływackie strefy wałbrzyskiej. Młodzi pływacy rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z dolnośląskich szkół z Witoszowa, Świebodzić, Kudowy, Dzierżoniowa, Świdnicy, Bielawy.
Szkołę Podstawowa nr 4 reprezentowały dwie drużyny. Chłopcy – Gracjan Leśniak, Marcin Drzyzga, Filip Bajron, Bartosz Mucha, Szymon Weigelt, Radosław Kanior, Ermelindo de Mercurio – uplasowali się na piątej pozycji w rywalizacji sztafet. Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Mucha, Iga i Kinga Modrzewskie, Zosia Kotasek, Zosia Sieradzka, Pola Chałupka wypływała 5 miejsce.
W konkurencji indywidualnej 50 m stylem klasycznym Marcin Drzyzga zdobył brązowy medal.
Serdecznie gratulujemy młodym pływakom i życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w treningach.

Zdjęcia w Galerii.