Konkurs plastyczny klas III pod hasłem „Polska w legendach”

21 lutego w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi odbył się konkurs plastyczny klas III pod hasłem „Polska w legendach”. Dzieci miały za zadanie przedstawić sceny z polskich legend bądź ich bohaterów. Okazało się to nie lada wyczynem znaleźć taką legendę, by zaskoczyć konkurentów i w ciekawy sposób przedstawić pomysł za pomocą pasteli. Wszystkie prace były wykonywane na miejscu- żaden uczestnik nie mógł przyjść z gotowymi materiałami. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice z klasy 3a- Natalia Banach, Anastazja Modrzer, Ewa Stopa oraz Anna Hendzel. Wszystkie prace były bardzo interesujące i pięknie wykonane. Uczestnicy naprawdę mają talent plastyczny i głowy pełne pomysłów. Jury stanęło przed trudnym wyborem. Prace Anastazji i Ewy zostały wyróżnione, czego serdecznie im gratulujemy, ale jesteśmy dumni ze wszystkich naszych uczennic. Życzymy im dalszych sukcesów oraz niezliczonych inspiracji w tworzeniu następnych prac!

Zdjęcia w Galerii.