Sukces uczniów w dolnośląskich zawodach w narciarstwie biegowym

5.03.19 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum w Bielawie brali udział w zawodach dolnośląskich w narciarstwie biegowym. Na start zawodów zgłosiło się 250 zawodników z ponad dwudziestu szkół. SP4 reprezentowali: Zuzanna Sołtysik, Paulina Rakoczy, Julia Rakoczy, Zosia Kotasek, Nadia Tetlak, Pola Chałupka, Natalia Mucha, Maja Smolińska, Szymon Weigelt, Jakub Rakoczy, Bartek Mucha, Marcin Drzyzga, Gracjan Leśniak.
Wszyscy dzielnie walczyli, dali z siebie wszystko, zajęli wysokie lokaty, co w rezultacie dało drużynie chłopców IV miejsce na Dolnym Śląsku a dziewczętom VI. Najlepiej zaprezentował się Szymon Weigelt, uczeń klasy piątej, który w swojej kategorii wiekowej zajął I miejsce i będzie reprezentował nasze województwo na zawodach ogólnopolskich w Białce Tatrzańskiej. Również bardzo wysokie VI miejsce indywidualnie zajął Marcin Drzyzga, uczeń klasy szóstej. Tak wspaniałe rezultaty są efektem realizowanej innowacji pedagogicznej z narciarstwa biegowego i lekkoatletyki.

Nauczyciele wf

Zdjęcia w Galerii.