Zabawa karnawałowa 2019 (klasy I – III)

28 lutego 2019 r. w szkole odbyła się zabawa karnawałowa klas I – III. Na zabawę zaprosiliśmy animatorów: piękną wróżkę MIKI i jej pomocnicę WIKI, którzy bawili się z dziećmi. Główną atrakcją był bałwanek Olaf, bohater z ulubionej przez dzieci bajki pt. ,,Kraina Lodu”. Dzieci licznie przybyły do szkoły na oczekiwany bal, w pięknych strojach. Były oczywiście wróżki, księżniczki, Indianki, kowboje i czarnoksiężnicy. Wszystkich przywitał wicedyrektor p. Arkadiusz Piasecki i życzył wspaniałej zabawy. Wróżka MIKI i jej pomocnica WIKI wprowadziły dzieci w bajkowy nastrój. Bałwanek Olaf świetnie bawił się z dziećmi. Wybrano także króla i królową balu, zostali nimi Róża Ardelli i Wiktor Jaciubek z klasy II A, a bałwanek Olaf z wróżką MIKI założyli zwycięzcom na głowy korony. Najlepszym momentem zabawy była maszynka do robienia baniek mydlanych. Radości było co nie miara. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był występ uczestnika programu telewizyjnego The Voice Kids – Mateusza Subocza, który wzruszył nas wspaniałym śpiewem. Mateusz wykonał znany utwór Franka Sinatry ,,Szczęście jest we mnie” Życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów w występach muzycznych. Za rok spotkamy się ponownie na balu karnawałowym.

Zdjęcia w Galerii.