TYDZIEŃ WYZWANIE „Jestem cool – jem zdrowo i ćwiczę odlotowo XD”

Wiemy, że dla niektórych zmiana nawyków żywieniowych oraz dodatkowa aktywność fizyczna poza szkołą, to przeszkoda i niezłe wyzwanie. O ile potrafią się zmusić do ćwiczeń w szkole, o tyle nie potrafią zrezygnować z ulubionych rzeczy – zwłaszcza tych niezdrowych np. „śmieciowego” jedzenia. W ramach projektu Zdrowe odżywianie, w naszej szkole zorganizowany został tydzień zdrowego odżywiania.
W programie udział wzięły FITdziewczyny.
1. Paulina Sieradzka
2. Nikola Wligóra
3. Klaudia Winnowska
4. Sandra Moskal
5. Sylwia Moskal
6. Klaudia Mazurkiewicz.
Na każdy dzień tygodnia przygotowane zostało jedno wyzwanie. Zadaniem uczestników było zastosowanie się do wyznaczonej próby oraz udokumentowanie jej np. dzień 1. poniedziałek „Jem owoce” – jemy ulubiony owoc na drugie śniadanie i robimy sobie zdjęcie podczas pałaszowania na pamiątkę ze zadanie zostało zaliczone. Dziewczynom należą się ogromne gratulacje za wytrwałość, determinacje i dążenie do celu a przede wszystkim za chęć zmiany swoich nawyków na lepsze.
Sądzimy, że projekt będzie jednym z pierwszych kroków do zmiany trybu życia na zdrowy i świadomy. Pamiętajcie „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Kolejne wyzwania startują już we wrześniu 😉

Zdjęcia w Galerii.