Było super!

Było super! Tak zgodnie stwierdzili uczniowie klasy 4e i 6b, którzy 6.06.2018 r. wybrali się na wycieczkę do Parku Trampolin ,Muzeum Archeologicznego  i Militariów we Wrocławiu. W GOjumpie czekało na nich wiele atrakcji: trampoliny,ściany wspinaczkowe, basen z gąbkami, huśtawki i tory przeszkód. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. W muzeach uczniowie zapoznali się z dawną historią Dolnego Śląska, obejrzeli wykopaliska z prehistorycznych czasów, dawne zbroje ibroń. Dzięki temu ich wiedza historyczna znacznie się poszerzyła. Polecamy wszystkim te miejsca na wakacyjne wypady!

Zdjęcia w Galerii.

Poszukiwali złota i ne tylko…

7 czerwca klasy II a i III b wybrały do Złotego Stoku. To niezapomniana wycieczka, w czasie której dzieci poznały tajemnice starej kopalni złota, penetrowali podziemne chodniki i sztolnie, jechali kolejką. Stali się również poszukiwaczami złotodajnych rud i minerałów. Podczas zwiedzania Średniowiecznego Parku Techniki zobaczyli urządzenia, które były wykorzystywane w dawnych czasach: studnię, dźwig ręczny, kierat i wiele innych, które mogli samodzielnie obsługiwać. Odwiedzili Chatę Kata oraz Labirynt Strachu. Znaleźli również czas na zabawy wspinaczkowe oraz kupno pamiątek. Wycieczka była bardzo udana i z pewnością na długo pozostanie w pamięci drugo i trzecioklasistów. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do Bielawy.

Zdjęcia w Galerii.

SP4 MUZYCZNIE ŚWIĘTUJE 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI

W związku z obchodami stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły postanowili zachęcić do wspólnego świętowania mieszkańców Bielawy. Na festynie rodzinnym przy parafii pw. Bożego Ciała razem odśpiewali jedne z najbardziej znanych utworów patriotycznych. Bardzo dziękujemy organizatorom i mieszkańcom Bielawy za publiczne muzykowanie i uczczenie tak ważnej dla naszego kraju rocznicy.