XIII SPORTOWA OLIMPIADA SPECJALNA w Dzierżoniowie – Szkoła Podstawowa nr 3 im. KEN

W Olimpiadzie, zorganizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Dzierżoniowie 25 maja 2018 r., uczestniczyła drużyna naszych uczniów pod opieką pedagoga i psychologa szkolnego. Udział w imprezie był radosnym przeżyciem dla dzieci, motywującym do przełamywania własnych barier nieśmiałości i niepełnosprawności. Uczniowie startowali we wszystkich konkurencjach, zdobywając medale i nagrody.

Więcej zdjęć w Galerii.

Mały Matematyk

W naszej szkole realizowane są innowacje matematyczne, w ich ramach, jako podsumowanie pracy i zajęć, zorganizowany został Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas pierwszych i drugich. Każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje umiejętności w zakresie techniki rachunkowej oraz rozwiązywania zadań tekstowych i łamigłówek matematycznych. Chętnych do walki o zaszczytny tytuł Małego Matematyka było 27. Wyniki przedstawiają się następująco:
Klasy pierwsze:
I miejsce Magda Dojwa I c