VII Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Bielawy

Dnia 7.06.2018r. w Szkole Podstawowej nr 7, ul. Brzeżna 48, odbył się VII Powiatowy Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Burmistrza Bielawy. W imprezie wzięło udział 149 uczestników z różnych szkół powiatu dzierżoniowskiego. Spotkanie uroczyście rozpoczął Burmistrz Miasta Bielawa p. Piotr Łyżwa. W imprezie sportowej brali udział uczniowie urodzeniu w latach 2008 – 2005. Pomimo bardzo upalnego dnia i dużej konkurencji, uczniowie świetnie spędzili czas rywalizując ze swoimi rówieśnikami, pokonując własne słabości czy aktualne życiowe rekordy.
Wszyscy zawodnicy bez większych problemów stawili czoło takim konkurencjom jak: bieg na 60 m, skok w dal.

BIEG NA 60 M Wyniki:
II msc. – Julia Rakoczy
I msc. – Szymon Weigelt
I msc. – Dominika Mączyńska
II msc. – Wiktoria Leśniewska
I msc. – Mikołaj Makarucha
II msc. – Kacper Bujnowski
SKOK W DAL Wyniki:
I msc. – Julia Rakoczy
I msc. – Szymon Weigelt
II msc. – Bartosz Mucha
III msc. – Zuzanna Sołtysik
I msc. – Iga Modrzewska
II msc. – Natalia Mucha
II msc. – Marcin Drzyzga
III msc. – Martyna Mirecka
II msc. – Vanessa Kowalska
I msc. – Dominika Mączyńska
I msc. – Adam Jaworski
Przysłowiową „wisienką na torcie” oraz konkurencją, wywołującą najwięcej emocji, była sztafeta lekkoatletyczna, w której udział wzięli:
rocznik 2008: Szymon Weigelt, Julia Rakoczy
rocznik 2006: Marcin Drzyzga, Iga Modrzewska
rocznik 2005: Mikołaj Makarucha, Dominika Mączyńska.
W klasyfikacji szkół, jak co roku i niezmiennie od 7 lat, Puchar Szkół wywalczyła nasz szkoła.
Wielkie uznanie dla wszystkich zawodników, którzy okazali pełne zaangażowanie praz ogromnego ducha walki sportowej.

Zdjęcia w Galerii.