A może noc w bibliotece?

Piątek po południu, sobota i niedziela to najbardziej lubiane dni w tygodniu. To czas wolny od nauki i pracy, przeznaczony na wypoczynek. Jest tak wiele sposobów spędzania wolnego czasu, jak wielu jest ludzi. Można wybrać się na rowerową eskapadę, do kina z przyjaciółmi na ciekawy film, z najbliższymi urządzić grilla (wszak wiosna nam nastała) można… robić jeszcze wiele ciekawych rzeczy. Można się też udać do… biblioteki. Ale co tam robić w późne piątkowe popołudnie i część nocy? Miejska Biblioteka Publiczna w Bielawie już po raz kolejny organizuje 12 maja 2017 r., z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, NOC W BIBLIOTECE. Na  plakacie można znaleźć informacje o tym, czego można się spodziewać podczas nocy spędzanej w tak nietypowym miejscu.

Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w V już Nocy w Bibliotece, powinien wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa w Dziale Dziecięco – Młodzieżowym Miejskiej Biblioteki w Bielawie.

To wydarzenie jest jedną z wielu imprez proponowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bielawie w ramach wspomnianego wyżej Tygodnia. I tak np.:

8 maja (poniedziałek)
Wspólna realizacja artystyczna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bielawie
i Teatru Prawdziwego Włodzimierza Butryma
godz. 11.00
Otwarcie „Kuferka na książki” – pl. Wolności
godz. 11.20
Przemarsz z pl. Wolności do biblioteki przy ul. Piastowskiej 19c – parada uliczna
godz. 11.45
Otwarcie TEODORA, wrzutni na książki – pojemnika na zwroty książek po godzinach pracy biblioteki – przed dziedzińcem Art-Inkubatora
Przedstawienie Teatrzyku „Kukiełkowo”
godz. 17.00
Promocja tomiku poezji Weroniki Karwackiej
„Młodzi gniewni” – Sudecka poezja i proza XXI – biblioteka

Więcej informacji można znaleźć tutaj

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej kulturalnej oferty.