Na Euroweeku atrakcji bez liku!馃檪

Dnia 4 grudnia 44-osobowa grupa uczni贸w klas II-VIII naszej szko艂y wyruszy艂a na spotkanie z przygod膮 j臋zykow膮 w ramach programu EUROWEEK Szko艂a Lider贸w.
Niezwyk艂y program edukacyjny dla dzieci i m艂odzie偶y w wieku szkolnym ma na celu doskonalenie umiej臋tno艣ci j臋zykowych w zakresie j臋zyka angielskiego oraz kszta艂towanie zdolno艣ci przyw贸dczych uczestnik贸w. Ponadto program rozwija inteligencj臋, uczy wielokulturowo艣ci, komunikacji spo艂ecznej, rozwija kreatywno艣膰, przedsi臋biorczo艣膰 i umiej臋tno艣膰 pracy w grupie.
Pobyt na warsztatach EUROWEEK otwiera przestrze艅 do rozwijania poczucia pewno艣ci siebie. Zr贸偶nicowane zadania integruj膮 grup臋. Warsztaty j臋zykowe obfituj膮 w odgrywanie r贸l, prezentacje, rozmowy motywacyjne oraz dyskusje grupowe z wolontariuszami. Zaj臋cia prowadzone s膮 w j臋zyku angielskim przez wolontariuszy z ca艂ego 艣wiata.
Wolontariusze, z kt贸rymi sp臋dzimy najbli偶sze dni, pochodz膮 z Birmy, Kolumbii, Gruzji i Peru. Zawsze gotowi, by poprowadzi膰 nas przez edukacyjn膮 podr贸偶 w j臋zyku angielskim. Muzyka, taniec i rado艣膰 z tej wsp贸lnej przygody to w skr贸cie atmosfera naszych spotka艅. D艂ugopole Zdr贸j po raz kolejny powita艂o nas go艣cinn膮 atmosfer膮 i niezwyk艂膮 zimow膮 sceneri膮. Zimowe krajobrazy, otoczenie g贸r i uzdrowiskowy park cudownie urozmaicaj膮 nasz pobyt. Pod 艣niegow膮 pierzynk膮 jest tu bajecznie! Czekamy na kolejne dni i wyzwania!馃檪