Ty to potrafisz! Prezentacje uczniów klas trzecich😊

Uczniowie klasy 3a mają wiele talentów, między innymi samodzielne pisanie tekstów i komponowanie do nich melodii, a także zdolności wokalne i taneczne. Wiedzą także, jak ważna jest wiara w siebie, która może góry przenosić. Oto autorska piosenka „Nasza klasa” oraz taniec do utworu „Góry do góry”.

Uczniowie klasy 3b przedstawili inscenizację pt. „Bajki znamy i czytamy”. Zaśpiewali również piosenki z Akademii Pana Kleksa do wierszy J.Brzechwy – „Witajcie w naszej bajce” i „Kaczka dziwaczka”.

Uczniowie klasy 3c bardzo lubią wcielać się w różne rolę, a nauka tekstów przychodzi im z wielką łatwością. Znają się również na przyrodzie o czym opowiedzą w inscenizacji pt. „Zwiastuny wiosny”. Uczennica klasy 3c zaprezentowała w formie muzycznej, grając na gitarze i śpiewając, wiersz Jana Brzechwy „Ryby, żaby i raki”.

Uczniowie klasy 3d zaprezentowali piękne wiersze o szkole: „Moja szkoła”, „Nasza klasa”, „O tym, jak Jasio chciał być dorosłym” oraz zaśpiewali i wyrapowali piosenkę „Szkolne niespodzianki”. Przez swój występ uczniowie chcieli wszystkim pokazać, że szkoła to dobre miejsce i nie należy się jej bać, warto się uczyć, a przede wszystkim, że jest w niej bardzo wesoło.