Ty to potrafisz! Prezentacje uczni贸w klas trzecich馃槉

Uczniowie klasy 3a maj膮 wiele talent贸w, mi臋dzy innymi samodzielne pisanie tekst贸w i komponowanie do nich melodii, a tak偶e zdolno艣ci wokalne i taneczne. Wiedz膮 tak偶e, jak wa偶na jest wiara w siebie, kt贸ra mo偶e g贸ry przenosi膰. Oto autorska piosenka „Nasza klasa” oraz taniec do utworu „G贸ry do g贸ry”.

Uczniowie klasy 3b przedstawili inscenizacj臋 pt. „Bajki znamy i czytamy”. Za艣piewali r贸wnie偶 piosenki z Akademii Pana Kleksa do wierszy J.Brzechwy – „Witajcie w naszej bajce” i „Kaczka dziwaczka”.

Uczniowie klasy 3c bardzo lubi膮 wciela膰 si臋 w r贸偶ne rol臋, a nauka tekst贸w przychodzi im z wielk膮 艂atwo艣ci膮. Znaj膮 si臋 r贸wnie偶 na przyrodzie o czym opowiedz膮 w inscenizacji pt. „Zwiastuny wiosny”. Uczennica klasy 3c zaprezentowa艂a w formie muzycznej, graj膮c na gitarze i 艣piewaj膮c, wiersz Jana Brzechwy „Ryby, 偶aby i raki”.

Uczniowie klasy 3d zaprezentowali pi臋kne wiersze o szkole: „Moja szko艂a”, „Nasza klasa”, „O tym, jak Jasio chcia艂 by膰 doros艂ym” oraz za艣piewali i wyrapowali piosenk臋 „Szkolne niespodzianki”. Przez sw贸j wyst臋p uczniowie chcieli wszystkim pokaza膰, 偶e szko艂a to dobre miejsce i nie nale偶y si臋 jej ba膰, warto si臋 uczy膰, a przede wszystkim, 偶e jest w niej bardzo weso艂o.