Ty to potrafisz! Prezentacje uczni贸w klas pierwszych馃槉

Ka偶dego roku uczniowie klas 1-3 naszej szko艂y prezentuj膮 swoje zdolno艣ci, umiej臋tno艣ci i talenty na uroczysto艣ci pod has艂em „Ty to potrafisz”馃挭 I w tym roku r贸wnie偶 nie zabrak艂o wspania艂ych wyst臋p贸w uczni贸w, przygotowanych pod okiem cudownych pa艅 nauczycielek馃グ Oto kr贸tki reporta偶 zdj臋ciowy z tego wydarzenia.馃槈
 
 
Same asy z naszej klasy,
a nie 偶adne ananasy!
U艣miechni臋ta ju偶 od rana,
nasza klasa dobrze znana!
Nasza klasa jest weso艂a,
wie ju偶 o tym ca艂a szko艂a!
Nasza klasa jest wspania艂a,
ju偶 nas lubi szko艂a ca艂a!
Wyczyniamy wygibasy,
nie schodzimy z dobrej trasy.
Znamy wynik dodawania,
ka偶dy si臋 starszemu k艂ania.

Rozta艅czona klasa 1A zaprezentowa艂a 鈥淢arsz Naszej Klasy鈥 oraz rozta艅czone krzese艂ka z elementami baletu. Nie zabrak艂o recytacji wiersza „Le艅” Jana Brzechwy w wykonaniu Bartosza Leisy oraz Borysa Kami艅skiego.
 

Uczniowie klasy 1b, cho膰 dopiero nieca艂y rok s膮 razem zd膮偶yli si臋 zaprzyja藕ni膰 i o tym chcieliby Wam opowiedzie膰 w piosence „Zawsze razem”. A ich Pani nawet nie wiedzia艂a, 偶e tacy zdolni z nich tancerze 馃榿 „Taniec kapeluszy” wyszed艂 rewelacyjnie, prawda? 馃榿

 
Klasa 1c zaprezentowa艂a si臋 w: zabawie ruchowej pt. „Morze Ba艂tyckie”, piosence „Maszeruje wiosna” i wierszu J. Brzechwy „Le艅” – w roli g艂贸wnej Wiktoria Sadowska 馃榿