馃尶Warsztaty wielkanocne w kl. 1a馃尶

 
Warsztaty wielkanocne da艂y nam niepowtarzaln膮 mo偶liwo艣膰 tw贸rczego przygotowania si臋 do 艣wi膮t Wielkiej Nocy i stworzenia dekoracji idealnej – wielkanocnego stroika na st贸艂 wielkanocny. Warsztaty pozwoli艂y nam artystycznie spojrze膰 na 艣wiat, przez co rozwin臋li艣my zdolno艣ci plastyczne i manualne.
W trakcie warsztat贸w zapoznali艣my si臋 z technik膮 decoupage, dekoruj膮c jajo na piku. Nast臋pnie zabrali艣my si臋 za tworzenie stroika wielkanocnego.
Pracowali艣my z filcem, r贸偶norodnymi ozdobami i naturalnym bukszpanem. Mo偶liwo艣膰 w艂asnor臋cznego wykonania atrakcyjnej ozdoby by艂a dla nas 藕r贸d艂em ogromnej satysfakcji.
Warsztaty wspaniale pobudzi艂y nasz膮 wyobra藕ni臋.
Na koniec warsztat贸w zostali艣my mile zaskoczeni niespodziank膮, kt贸r膮 przygotowa艂a dla nas pani Magda z Kreatywnej Pracowni Ceramiki i Recyklingu w Bielawie. By艂y to pyszne lody, za kt贸re jeszcze raz pi臋knie dzi臋kujemy.
Warsztaty zaliczamy do bardzo udanych.
Wspaniale by艂o stworzy膰 stroiki, kt贸re b臋d膮 cieszy膰 oko przez ca艂e 艣wi臋ta.鉂わ笍馃グ