Występ reprezentacji szkoły na Mistrzostwach Strefy Świdnickiej w Trójboju LA.

14.06.2018 reprezentacja szkoły w składzie: J. Rakoczy, P.Rakoczy, Z. Sołtysik, N. Tetlak, Z. Kotasek, P. Malinowska, J. Kucharska, K. Strzemieczna, K. Piechowicz, I. Modrzewska, L. Brachmann, F. Bajron , J. Gawroński, K. Jokiel, B. Hofman, P. Stopka, B. Mucha, J. Rakoczy, J. Chorąży, S. Weigelt brała udział w Mistrzostwach Strefy Świdnickiej w Trójboju LA. Uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe 2007 i 2008 konkurowali w trzech dyscyplinach lekkoatletycznych tj. skok w dal, bieg na 60 m, oraz rzut piłeczką palantową. W zawodach każdy uczestnik poprzez swój udział zbierał punkty dla drużyny. W klasyfikacji finałowej bardzo dobre IV miejsce uzyskała drużyna z rocznika 2008, a ich o rok starsi koledzy ukończyli rywalizację na X miejscu.