Festyn z okazji Dnia Dziecka na ul. Ludowej

Z okazji Dnia Dziecka na ul. Ludowej odbył się festyn szkolny „Bańkolandia”. Przygotowanych zostało wiele atrakcji. Nasi milusińscy mogli do woli zjeżdżać i skakać na bajecznie kolorowym zamku dmuchanym, w wybrane wzory malować swoje buzie, zobaczyć pokaz robienia olbrzymich baniek mydlanych i próbować swoich sił w ich robieniu, skosztować ciast przygotowanych przez mamy oraz pieczonych na grillu kiełbasę. Oblegane było stoisko z goframi, watą cukrową i popcornem. Całość imprezy oprawiona była wesołą muzyką. Nawet pogoda nam dopisała.

Swoją obecnością zaszczycili nas również policjanci. W rozmowach z nimi dzieci mogły dowiedzieć się, na czym polega praca stróżów prawa, odbył się pokaz sprzętu i wyposażenia policyjnego, w tym radiowozu. Dużo hałasu sprawił sygnał „koguta policyjnego z syreną”, co u jednych uczniów wywołało wiele uśmiechów a u innych dreszczyk emocji. Rodzice wraz z pociechami mogli miło spędzić ten czas relaksując się na kocach w cieniu drzew. Festyn był okazją do wspaniałej zabawy, wszystkim nam dostarczył wiele radości a teren szkoły przypominał wtedy wielki radosny plac zabaw. Szczególne podziękowania kierujemy do hojnych sponsorów. Dziękujemy także wszystkim Rodzicom, którzy angażują się w życie szkoły i pomagają przygotować i organizować uroczystości dla uczniów. Dziękujemy także nauczycielom, którzy pomogli nam w przeprowadzeniu imprezy.
Organizatorzy:
opiekun Samorządu Uczniowskiego na ul. Ludowej:
Anna Chęcińska – Witczak,
pedagog: Ewa Obacz

Zdjęcia w Galerii.