WEŹMY UDZIAŁ W GŁOSOWANIU!

Zwracamy się do Was z prośbą o przyłączenie się do głosowania na nasz projekt Logika, praktyka i grafika czyli poznaj MATEMATYKĘ a zobaczysz ją w otaczającym nas świecie.
(projekt nr 00328)

Wasza pomoc jest niezbędna, aby uzyskać środki na realizację naszego projektu i UCZYĆ SIĘ, BAWIĄC. Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy.
Link do strony, na której można oddać głos na projekt naszej szkoły, znajdziecie Państwo TUTAJ.

A to feler! – jęknął seler… czyli jak warzywa dostały się do naszego jadłospisu

Na ul. Ludowej w ramach promocji zdrowej żywności odbyło się spotkanie na temat zdrowego odżywiania się pt. Moda na zdrowie. Uczniowie wzięli udział w pokazie mody przebrani za borówkę, truskawkę, marchewkę, wiśnię, kalafiora, groszek, dynie i brokuł, który rozpoczął całe wydarzenie. Warsztaty poprowadził nasz gość, psychodietetyk – pani Kamila Pawelec. Czytaj dalej

Czytamy dzieciom!

30 listopada w budynku przy ul. Ludowej odbyła się impreza „Cała szkoła czyta dzieciom” w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani dyrektor E. Niemczyk, zaproszony gość oraz nauczyciele czytali uczniom wiersze J. Tuwima. Wiersze, choć niektórym dobrze znane, podobały się dzieciom, przede wszystkim dlatego, że mogli ich wysłuchać w wykonaniu nauczycieli, niekoniecznie języka polskiego.

Organizator: D. Kukla

Zdjęcia w Galerii.

Dzieci czytają dzieciom

Dnia 30.11.2017 r., w ramach ogólnopolskiej akcji Cała Polska czyta dzieciom ,uczennica klasy III A Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Gimnazjum Nikola Kacprowicz wraz z opiekunem panią Aliną Gładysz odwiedziła Publiczne Przedszkole nr 4 w Bielawie. Podczas spodkania Nikola przeczytała maluchom bajkę z serii Misia Marysia. Małe tygryski były bardzo grzeczne i zaciekawione przygodami małej pandy. Po wysłuchaniu bajek dzieci pokolorowały główną postać z bajki.
Było bardzo miło i symatycznie.
W planach mamy kolejne odwiedziny przedszkolaków.

Zdjęcia w Galerii.