Maraton piernikowy

Od 5 do 12 grudnia dzieci z naszej szkoły robiły, sprzedawały, kupowały i … jadły piernikowe wyroby. W klasach III a i II a uczniowie ozdabiali piernikowe domki, które zdobić będą ich świąteczne stoły. Cała szkoła pachniała piernikami. Uczniowie klasy I a ozdabiali pierniczki przeznaczone do powieszenia na choince. Nie wszystkie jednak ciasteczka doczekały Świąt, część została skonsumowana na miejscu. Zapobiegliwi rodzice przygotowali na tyle dużo pierniczków do ozdabiania, że nie zabrakło ich dla nikogo. Serdecznie im za to dziękujemy! Uczniowie z całej szkoły przygotowali piernikowe cudeńka i przeznaczyli je do sprzedaży na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbył się w szkole. Wszystkim zaangażowanym w piernikowy maraton serdecznie dziękujemy.
E. Seroczyńska

Bożonarodzeniowa noc filmowa

W nocy z 15 na 16 grudnia w naszej szkole w holu odbyła się noc filmowa. Chętnych do udziału w imprezie było tak dużo, ze podobną zaplanowaliśmy również w przyszłym roku. Nocowanie w szkole to nie lada frajda dla dzieci i nie da się ukryć, że dla nauczycieli też była to nowa sytuacja. Spotkanie filmowe rozpoczął film pt. Kevin sam w domu, następnie oglądnęliśmy Ekspres polarny a po nim ponownie Kevin się zgubił, ale tym razem w Nowym Jorku. Czytaj dalej