Bożonarodzeniowa noc filmowa

W nocy z 15 na 16 grudnia w naszej szkole w holu odbyła się noc filmowa. Chętnych do udziału w imprezie było tak dużo, ze podobną zaplanowaliśmy również w przyszłym roku. Nocowanie w szkole to nie lada frajda dla dzieci i nie da się ukryć, że dla nauczycieli też była to nowa sytuacja. Spotkanie filmowe rozpoczął film pt. Kevin sam w domu, następnie oglądnęliśmy Ekspres polarny a po nim ponownie Kevin się zgubił, ale tym razem w Nowym Jorku.

Około godz. 2 w nocy dało się zauważyć pierwszych, którzy się poddali i zapadli w sen. Na placu boju pozostali najwytrwalsi, do 3 rano oglądali Boże Narodzenie z Kubusiem Puchatkiem. Po każdym seansie nauczyciele zadawali kilka pytań, a za poprawne odpowiedzi dzieci otrzymywały upominki. Na kolację zjedzono 34 pizze!. Do spania przygotowano i udostępniono trzy klasy, za co bardzo dziękujemy wychowawcom paniom B. Saj, M. Jeżewskiej i B, Szoździe. Dzięki temu mniej wytrwali mogli zapaść w sen w ciszy i spokoju. Osobami, które zostały na posterunku do końca, byli organizatorzy: E. Seroczyńska, A. Wojciechowska, J. Weigelt, M. Zagórska-Bajron i A. Malinowska
E. Seroczyńska