SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „100 POMYSŁÓW, CO MOŻNA ZROBIĆ Z JAJKA”

 

Idzie Wielkanoc, jest radość, są nagrody!

12 kwietnia 2017 r. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „100 pomysłów, co można zrobić z jajka” dla uczniów klas I-III. Organizatorem konkursu był Mały Samorząd Uczniowski przy ul. Ludowej. Celem konkursu było m.in. rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, zachęcanie do poznawania i stosowania różnorodnych technik zdobienia jajek.
Wszystkie prace wykonane przez uczestników konkursu były bardzo oryginalne i ciekawe. Dzieci wykorzystały różne techniki plastyczne i wykazały się dużą pomysłowością.
Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wielkanocne. Prace zostały zaprezentowane na szkolnym holu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Opiekun Małego Samorządu Szkolnego Barbara Saska

Zdjęcia w zakładce Galeria.