Konkurs plastyczny dla dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe

7 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi odbył się międzyszkolny konkurs plastyczny dla dzieci świetlicowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. 2b – Pola Chałupka i Kinga Modrzewska. Zadaniem dziewczynek było stworzenie prac pt. „Zwierzęta bohaterami naszych bajek”. Pola zilustrowała bajkę o trzech świnkach, natomiast Kinga małą Calineczkę w tak dużym dla niej świecie. Dziewczynki spisały się znakomicie, a ich prace zachwyciły pomysłowością, dużą ilością materiałów i wykonaniem. Każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom, małą nagrodę rzeczową oraz grę planszową dla świetlicy szkolnej. Naszym dziewczynom serdecznie dziękujemy i gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!