Wspólne kolędowanie w ,,czwórce”

22 grudnia świąteczny nastrój na dobre zapanował w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi. W przepięknej świątecznej scenerii odbyło się tam wspólne kolędowanie. Na uroczystość przybyli radna powiatu dzierżoniowskiego – p. Agata Stawiarska, radny miasta Bielawa – p. Krzysztof Możejko, dyrektor MZPO – p. Ewa Kowalik, proboszcz parafii pw. Bożego Ciała – ksiądz Cezary Ciupak, proboszcz parafii pw. Ducha Świętego – ksiądz Krzysztof Pełech, przedstawiciele Rady Rodziców – p. Bogna Kamieniecka i p. Joanna Markowska oraz dyrektor szkoły p. Elżbieta Niemczyk i wicedyrektorzy: p. Monika Stachowska i p. Arkadiusz Piasecki. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich uczeń klasy III a – Filip Bajron grając na skrzypcach kolędę Przybieżeli do Betlejem. Następnie każda klasa zaprezentowała jedną świąteczną pieśń. Były to przepiękne pastorałki i kolędy takie jak: Pójdźmy wszyscy do stajenki, Świeć gwiazdeczko, mała świeć, czy Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi.
Dyrektorzy i nauczyciele wykonali pastorałkę Jest taki dzień, w śpiewanie której włączyła się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Na zakończenie spotkania pani dyrektor Elżbieta Niemczyk złożyła wszystkim serdeczne życzenia spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Nad całością imprezy pieczę sprawowała p. Małgorzata Witek.

H.Kowalska

Zdjęcia w zakładce Galeria.