KAŻDY JEST WAŻNY

20 grudnia 2016 r. przy ulicy Ludowej realizowany był projekt edukacyjny „Każdy jest ważny” w ramach programu „Szkoła dbająca o bezpieczeństwo” .W projekcie uczestniczyły dzieci z klas integracyjnych: I b i II e oraz uczniowie klasy II d.
Celem imprezy było bliższe poznanie się, nawiązanie przyjaźni, wspólna zabawa dzieci pozwalająca na wzajemne przeżywanie emocji takich jak radość i zadowolenie, wzajemna akceptacja, poczucie odpowiedzialności i troski O innych. Dzieci w grupach wspólnie wykonywały prace plastyczne: Mikołaja z origiami, łańcuch z kolorowego papieru, który nazwały„ łańcuchem przyjaźni”. Następnie brały udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną. Zabawy sprawiły dzieciom wielką radość, wszystkie dzieci były zadowolone, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Zajęcia przygotowały koordynatorki programu „Szkoła dbająca o bezpieczeństwo” p. Ewa Obacz i p. Renata Łuczyńska przy wsparciu nauczycieli.

dscf0196Zdjęcia w zakładce Galeria.