KAŻDY JEST WAŻNY

20 grudnia 2016 r. przy ulicy Ludowej realizowany był projekt edukacyjny „Każdy jest ważny” w ramach programu „Szkoła dbająca o bezpieczeństwo” .W projekcie uczestniczyły dzieci z klas integracyjnych: I b i II e oraz uczniowie klasy II d.
Celem imprezy było bliższe poznanie się, nawiązanie przyjaźni, wspólna zabawa dzieci pozwalająca na wzajemne przeżywanie emocji takich jak radość i zadowolenie, wzajemna akceptacja, poczucie odpowiedzialności i troski O innych. Dzieci w grupach wspólnie wykonywały prace plastyczne: Mikołaja z origiami, łańcuch z kolorowego papieru, który nazwały„ łańcuchem przyjaźni”. Następnie brały udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną. Zabawy sprawiły dzieciom wielką radość, wszystkie dzieci były zadowolone, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Zajęcia przygotowały koordynatorki programu „Szkoła dbająca o bezpieczeństwo” p. Ewa Obacz i p. Renata Łuczyńska przy wsparciu nauczycieli.

dscf0196Zdjęcia w zakładce Galeria.

Podziękowanie dla przyjaciół z LO

obacz

Dziękujemy naszym przyjaciołom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Bielawie.

„Dobre drzewo, dobrym owocem
się okrywa, dobry człek
z dobrych czynów
poznawany bywa.”

Wacław Potocki

21 grudnia 2016r. wychowanka świetlicy na ul. Ludowej – Sara Trepa przekazała podziękowanie dla naszych wspaniałych przyjaciół – uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bielawie. Dziękujemy Wam za wieloletnią współpracę. Dzięki Wam mogliśmy zorganizować słodki poczęstunek dla dzieci podczas spotkania Mikołajkowego. Zorganizowanie takiej atrakcji nie byłoby możliwe bez Waszej pomocy, a uśmiech dzieci to największa zapłata za Waszą dobroć. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Słodkie upominki posłużą też, jako nagrody w organizowanych przez wychowawców świetlicy konkursach.
Szczególnie dziękujemy nauczycielce jęz. angielskiego p. Swietłanie Błażejczyk oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego zaangażowanym w akcję „Trick Or treat”: Aleksandrze Leśko, Aleksandrze Flejszczak, Karolinie Gawlik, Kacprowi Joachimiak, Paulinie Raszpli, Natalii Zygmunt, Marcie Sarzyńskiej. Prosimy w imieniu naszych podopiecznych i naszym przyjąć serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 roku: wiele zdrowia, radości i sukcesów w każdym nadchodzącym dniu.

Zdjęcia w zakładce Galeria.