Podziękowanie dla przyjaciół z LO

obacz

Dziękujemy naszym przyjaciołom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących
w Bielawie.

„Dobre drzewo, dobrym owocem
się okrywa, dobry człek
z dobrych czynów
poznawany bywa.”

Wacław Potocki

21 grudnia 2016r. wychowanka świetlicy na ul. Ludowej – Sara Trepa przekazała podziękowanie dla naszych wspaniałych przyjaciół – uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bielawie. Dziękujemy Wam za wieloletnią współpracę. Dzięki Wam mogliśmy zorganizować słodki poczęstunek dla dzieci podczas spotkania Mikołajkowego. Zorganizowanie takiej atrakcji nie byłoby możliwe bez Waszej pomocy, a uśmiech dzieci to największa zapłata za Waszą dobroć. Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Słodkie upominki posłużą też, jako nagrody w organizowanych przez wychowawców świetlicy konkursach.
Szczególnie dziękujemy nauczycielce jęz. angielskiego p. Swietłanie Błażejczyk oraz przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego zaangażowanym w akcję „Trick Or treat”: Aleksandrze Leśko, Aleksandrze Flejszczak, Karolinie Gawlik, Kacprowi Joachimiak, Paulinie Raszpli, Natalii Zygmunt, Marcie Sarzyńskiej. Prosimy w imieniu naszych podopiecznych i naszym przyjąć serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2017 roku: wiele zdrowia, radości i sukcesów w każdym nadchodzącym dniu.

3

Zdjęcia w zakładce Galeria.