BYŁO RADOŚNIE

cap-147417_960_720

List Św. Mikołaja do dzieci ze świetlicy na ul. Ludowej

Kochane dzieci

Szybko minął czas, znowu nadchodzi zima a ja razem z nią. Pamiętam, jak rozwoziłem prezenty w zeszłym roku. Jak się domyślacie u nas przygotowania idą pełną parą. Razem z elfami spakowaliśmy już większość prezentów dla grzecznych dzieci. Teraz tylko razem reniferami musimy je rozwieźć. Mam nadzieję, że byliście grzeczni i słuchaliście rodziców oraz Waszych nauczycieli.  W świetlicy na ulicy Ludowej coś dla Was zostawiłem. Przed Wami bojowe zadanie – musicie odszukać – skarb. Zaprowadzą Was do niego wskazówki, zagadki. Rozwiązanie zagadek wskaże, gdzie ukryte są kolejne literki. Zbierzcie je i odgadnijcie  miejsce, w którym  ukryłem mój skarb.  Razem z panią przynieście go do świetlicy  i pokażcie wszystkim dzieciom.

Pamiętajcie, musicie być bardzo  grzeczni i cichutko rozwiązywać zagadki. Moje elfy wszystko widzą, zapisują do notesów i potem mi pokażą. Wiem, że mnie nie zawiedziecie, bo jesteście wspaniałymi dziećmi.  Do zobaczenia w waszych domkach dzisiejszej nocy.

Miłej zabawy życzy: Wasz Święty Mikołaj.

Zdjęcia w zakładce Galeria.