Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA przypadł w tym roku 17 listopada. Z tej okazji uczniowie klas czwartych wykonali piękne plakaty dotyczące tej ważnej umiejętności, jaką jest znajomość tabliczki mnożenia. Na plakatach znalazły się ciekawe hasła i rymowanki. Oprócz tego czwartoklasiści wzięli udział w minikonkursie na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Okazało się, że wielu uczniów ma tabliczkę mnożenia w przysłowiowym „małym maluszku”💪👌🏆Uczniowie Ci otrzymali odznaki Mistrzów🥇 Starsi uczniowie nie byli wcale gorsi! 😁 Podczas lekcji matematyki i na przerwach losowali zagadki matematyczne, do których rozwiązania potrzebna była znajomość tabliczki mnożenia 😉 Były emocje i uśmiechy na twarzach, gdyż każdy mógł się sprawdzić w tej dziedzinie, a gdy się udało dobrze rozwiązać zadanie, na uczniów czekały certyfikaty i słodki poczęstunek🏅😋 To był bardzo matematyczny czas😊
Organizatorki: Agnieszka Szafrańska, Justyna Grzesiak