Bo kultura to podstawa!

Hasło „Jestem z Czwórki – jestem kulturalny” towarzyszyło dzieciom klas 1-3 w szkole na ulicy Ludowej podczas tworzenia ciekawych plakatów dotyczących między innymi: kultury słowa, kultury bycia, kultury zdrowia.
07.11.23 r. uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje wiadomości dotyczące kultury. Podczas zadań praktycznych, w scenkach „przy stole”, „w kinie” i wielu innych utrwalali zdobyte wiadomości pod czujnym okiem pani pedagog, Ewy Obacz. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.😊

Jesienny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie fotograficznym pod nazwą ,,Jesień, ach to Ty”.🍁🍂
Najciekawsze, najładniejsze i najbardziej oryginalne zdjęcia można obejrzeć na Facebooku oraz na stronie naszej szkoły. Celami konkursu było:
1. Promowanie polskich atrakcji krajobrazowych i przyrodniczych.
2. Rozwijanie zainteresowania naturą.
3. Doskonalenie umiejętności fotograficznych.
4. Kształtowanie szacunku do przyrody.
Laureatem został: Kacper Święch z klasy 3b. Wyróżnienia: Igor Piekarek 5b, Noemi Vitiello 5b, Joanna Korwel 5b, Paweł Zięba 4a, Celina Kochmańska 4a i Wiktoria Woźny 5b.
Nagrody zostaną wręczone w czwartek o godz. o 9.45 w stołówce szkolnej.
Zapraszamy do galerii!!!!!
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.👏
Organizatorzy: Joanna Goldmann, Natalia Sieroń