Apel z okazji Święta Niepodległości

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.🇵🇱
W tym roku uroczysty apel z tej okazji odbył się w poniedziałek, 13 listopada. Uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili montaż słowno-muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Zaprezentowane przez uczniów utwory poetyckie oraz pieśni patriotyczne wprowadziły wszystkich w podniosły i patriotyczny nastrój. Kolejny raz przeżyliśmy wzruszenie i radość z faktu, że po 123 latach niewoli nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy.🇵🇱
 

Zuzia z kl. 7b i Bruno z kl. 5a w piosence Jerzego Połomskiego pt. „Mała, błękitna chusteczka”
przy akompaniamencie akordeonu, na którym zagrał pan Zbigniew Owczarek.
 

Uczennice z klasy 5c w patriotycznym tańcu przygotowanym pod kierunkiem p. Dominiki Rogackiej.😊
Gratulujemy występu. Dziewczyny mocno wczuły się w utwór.🥰
 

Zuzia Strużyńska w utworze „Maszerują Strzelcy” 🤍❤