☀️ Wakacje ☀️

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł długo wyczekiwany czas wakacji.
Życzymy, aby był to dla Was czas odpoczynku, radości i beztroski.
Bawcie się wspaniale w leśnej głuszy, na złocistych plażach i w cieniu górskich szczytów,
zawsze pamiętajcie jednak o swoim bezpieczeństwie!
A we wrześniu spotkajmy się w radosnych humorach, wypoczęci i pełni sił,
by przez kolejny rok szkolny zdobywać nową wiedzę i umiejętności. 😁

Życzymy wspaniałej zabawy i samych radosnych chwil!
☀️☀️☀️
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP4zOI w Bielawie

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek, 23 czerwca br., pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023 😁
Podczas apelu pani dyrektor, Monika Stachowska, wręczyła wyróżniającym się w nauce uczniom nagrody książkowe. Uczennica kl. 3b – Nadia Kamińska – otrzymała Nagrodę Dyrektora za swoje osiągnięcia edukacyjne i sportowe, a uczeń kl. 7a – Michał Łakomski – otrzymał nagrodę specjalną „Inicjator” za swoją kreatywność w podejmowaniu działań na rzecz szkoły.
Gratulacje dla wszystkich uczniów❣️👏👏👏

Pani dyrektor podziękowała nauczycielom za zaangażowanie i troskę o dobro uczniów, a dzieciom i rodzicom za mobilizację i wytrwałość oraz wszystkim życzyła udanego i bezpiecznego wypoczynku.😊

☀️🥳☀️🥳☀️ I tak oto rozpoczęliśmy wymarzone i od dawna wyczekiwane WAKACJE!!!☀️🥳☀️🥳☀️