Wszak każdy koniec jest początkiem czegoś nowego…

Czwartkowe popołudnie (22.06.br.) na długo zapisze się w pamięci naszych ósmoklasistów, bowiem po raz ostatni stanęli w murach „Czwórki”.🥲 Tego dnia radość przeplatała się ze wzruszeniem. Nie brakowało łez, uścisków i ciepłych słów wdzięczności oraz najserdeczniejszych życzeń.🥰
 
Koleżanki i koledzy z klas siódmych pożegnali ósmoklasistów wierszem i piosenkami, a pani dyrektor, Monika Stachowska, podczas swojego przemówienia skierowała ciepłe słowa do wszystkich zebranych, dziękując za wspólne lata nauki, radości i trosk.😊
Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody wyróżniającym się uczniom, podziękowania i gratulacje dla rodziców, a także zostały przyznane dwie nagrody specjalne:
👉 Osobowość Szkoły – otrzymała Ola Świtalska z kl. 8b – która swoją charyzmatyczną postawą oraz zaangażowaniem w życie społeczne i kulturalne szkoły znacząco wyróżniała się w gronie naszej społeczności😊👏
👉 Sportowiec Roku – otrzymała Pola Chałupka z kl. 8b – która ma na swoim koncie wiele osiągnięć z zakresu gimnastyki akrobatycznej i tańca, a w roku szkolnym 2022/2023 pięć razy stanęła na podium, trzykrotnie zdobywając pierwsze miejsce w zawodach międzynarodowych 😊👏
 
Kochani Absolwenci!!!
Jeszcze raz życzymy Wam powodzenia w nowym rozdziale Waszego życia. Jesteśmy z Was dumni❣️ Wierzymy, że młodzieńczy entuzjazm i ciekawość świata nigdy Was nie opuszczą i że wytrwale będzie dążyć do realizacji swych marzeń.❤️