O atrakcjach Bielawy na Gali Finałowej

20 czerwca 2023 roku reprezentacja z klasy 3 a w składzie: Andrew Gabriela, Pokora Aleksandra, Kochmańska Celina, Stanisz Mikołaj, Soroka Mikołaj i Zięba Paweł uczestniczyli w Gali Finałowej Wojewódzkiego Konkursu Edukacji Regionalnej – Patriotyzm Jutra. W etapie wojewódzkim uczestniczyły 4 szkoły z województwa dolnośląskiego.🙂
Uczniowie z naszej szkoły reprezentowali region wałbrzyski. Tematem naszej prezentacji w Gali Finałowej było: ,,Atrakcje Bielawy – miasta położonego u podnóża Gór Sowich”. Uczniowie pięknie opowiadali o ciekawych zabytkach Bielawy. Jedno z zadań polegało na zaprezentowaniu najciekawszego miejsca jako wizytówki regionu. Oczywiście uczniowie wybrali Jezioro Bielawskie. 
Dziękujemy pani dyrektor, Monice Stachowskiej, za obecność na Gali Finałowej Konkursu oraz Wydziałowi Promocji Urzędu Miejskiego za udostępnienie materiałów promocyjnych dotyczących Jeziora Bielawskiego.🥰