Rowerem przez świat ;)

Wiecie, że dziś Światowy Dzień Roweru? My wiemy i z tej okazji oraz w ramach promocji zdrowego stylu życia w naszej szkole zrealizowaliśmy 2 czerwca długo oczekiwaną wycieczkę rowerową 🚴‍♀️💪
W wyprawie udział wzięli uczniowie z klas 4c, 5a oraz 7a. Uczestnicy wyposażeni w sprawne rowery, kaski i kamizelki odblaskowe wyruszyli, pod okiem opiekunów, w kierunku Pieszyc. Pokonaliśmy ponad 12km 💪🚴‍♀️ Oczywiście był też czas na uzupełnienie spalonych kalorii i….pyszne lody🍦 Wszyscy bezpiecznie wróciliśmy pod szkołę i wiemy, że niektórym uczniom było mało, dlatego myślimy o następnej wycieczce, może nawet dłuższą trasą😉😁
Najważniejsze, że uczniowie zadowoleni, spędzili aktywnie czas na świeżym powietrzu i nikt się nie poddał💪😊
Wszystkim polecamy tę formę spędzania czasu wolnego🚴‍♀️ Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji i opiece nad uczniami nauczycielom wychowania fizycznego: p. Sylwii Czyżewskiej, p. Agnieszce Szwed i p. Januszowi Weigelt 😘😘😘 Pan Janusz nadawał tempo, pani Agnieszka czuwała nad wszystkim, a pani Sylwia wzorcowo pilnowała, aby nikt nie został w tyle 💪💪💪 Bez Nich nie dalibyśmy rady ❤️❤️❤️
Oczywiście, dziękujemy również wszystkim uczniom za wspólny czas ❤️🤩🥰
Justyna Grzesiak
Anna Checińska-Witczak