„Ty to potrafisz” klas II i III 馃槉

4 kwietnia 2023 r. odby艂a si臋 uroczysto艣膰 „Ty to potrafisz”.
W pi臋knie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie klas II i III pod opiek膮 swoich wychowawc贸w zaprezentowali swoje wyj膮tkowe umiej臋tno艣ci i zdolno艣ci taneczne, wokalne, teatralne, recytatorskie oraz gry na instrumentach.
Celem uroczysto艣ci by艂o pokazanie, jak mo偶na bawi膮c si臋, zdobywa膰 wiedz臋 i umiej臋tno艣ci, kt贸re s膮 potrzebne na co dzie艅. Licznie zgromadzeni go艣cie: p. dyrektor Monika Stachowska, p. wicedyrektor Agnieszka Wojciechowska, rodzice, dziadkowie oraz opiekunowie mieli okazj臋 zobaczy膰, jak wielu wszechstronnie utalentowanych m艂odych artyst贸w jest w naszej szkole. Publiczno艣膰 偶ywo reagowa艂a na ka偶dy wyst臋p, nagradzaj膮c gromkimi brawami.馃憦馃憦馃憦
Ca艂o艣膰 uroczysto艣ci poprowadzili uczniowie kl. II a – Amelka Mazik i Bartek Leisa.
Na zako艅czenie p. dyrektor podzi臋kowa艂a wszystkim m艂odym artystom za wspania艂e wyst臋py i wsp贸ln膮 zabaw臋 馃憤