Edukacja regionalna w klasach III

31 marca uczniowie klas III w ramach edukacji regionalnej gościli fotografa naszego miasta – p. Tadeusza Łazowskiego, honorowego obywatela Bielawy.
Pan Tadeusz przygotował piękną galerię zdjęć naszego miasta. Niektóre fotografie były z 1945 r. Nasz gość bardzo ciekawie opowiedział o Bielawie ze szczególnym zwróceniem uwagi na jej najciekawsze atrakcje i zabytki. Na zakończenie uczniowie zadawali nurtujące ich pytania, na które pan Tadeusz odpowiadał. Podziękowaliśmy serdecznie za ciekawą lekcję historii naszego miasta. Pani dyrektor w swoim imieniu podziękowała Panu Tadeuszowi, a wychowawca klasy III a, p. Beata Saj, wręczyła w podzięce kwiaty.

Szczególne podziękowania należą się sponsorom: p. Katarzynie Wierzbickiej i p. Nikoletcie Choińskiej 🥰❤️