I Turniej Przedszkolaków

18 kwietnia 2023 r. w naszej szkole został zorganizowany I Turniej Przedszkolaków z okazji 75-lecia Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi.
Gościliśmy grupy sportowców z 5 bielawskich przedszkoli:
1. Przedszkole Publiczne Nr 4
2. Sportowe Przedszkole Niepubliczne
3. Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi
4. Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek
5. Przedszkole Publiczne nr 3
Turniej był okazją do zdrowej aktywności, rozwijania zainteresowań sportowych oraz wspaniałej, wspólnej zabawy.🙂
Impreza miała formę wyścigów rzędów.
Każde przedszkole reprezentowała grupa 12 zawodników w kategorii wiekowej pięciolatków i sześciolatków.
Sportowcy musieli wykazać się: zwinnością, szybkością, celnością oraz współdziałaniem w parach i w całej grupie.
Każde dziecko znalazło tego dnia dla siebie coś miłego, atrakcyjnego oraz ekscytującego.
Dzieci poprzez udział w różnorodnych zadaniach kształtowały: świadomość własnego ciała, orientację przestrzenną, szybkość, gibkość oraz pomysłowość.
Przedszkolaki otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe🏅, a Panie Nauczycielki puchary wraz z dyplomami dla swoich placówek.🏆
Bardzo dziękujemy sportowcom, opiekunom oraz kibicom za tak liczne przybycie i udział w tym wyjątkowym sportowym dniu.❣️😊💪