II Konkurs Piosenki za nami

W dniu dzisiejszym w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie odbył się II Konkursu Piosenki ,,Kiedy mnie już nie będzie…”. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy zmagali się z tekstami piosenek Jeremiego Przybory.
Honorowy Patronat nad Konkursem objęli: Pan Roman Kowalczyk – Dolnośląski Kurator Oświaty we Wrocławiu oraz Pan Andrzej Hordyj – Burmistrz Miasta Bielawa.
Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością: Pani Ewa Kowalik – dyrektor MZPO w Bielawie oraz Pani Beata Lis i Pani Edyta Prosuł – dyrektorzy szkół.

Jury w składzie: Pani Dorota Mól, Pani Jowita Kowalewska, Pani Marzena Majchrzak, Pani Monika Stachowska, Pan Jacek Wanszewicz, Pan Roman Pinkowski oraz Laureat Grand Prix z ubiegłego roku – Mateusz Subocz przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

🔷W I kategorii: Klasy IV – V
I miejsce – Alicja Weigelt
II miejsce – Aleksandra Walczuk
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienia: Julia Szczygieł, Agata Izdebska, Leon Żuławiński, Bruno Bajron, Amelia Furmańczyk, Matylda Oluwole

🔷W II kategorii: Klasy VI – VIII
🔹I miejsce – Artur Droś
🔹II miejsce – Karolina Budziak
🔹III miejsce – Bartłomiej Kutyba
Wyróżnienia:
Paula Ciężka, Nadia Karolski, Maja Krotla, Ariena Wiktorska

🔷W III kategorii: Szkoły średnie
🔹I miejsce – Ewelina Woźniak
🔹II miejsce – Klaudia Kutyba
🔹III miejsce – Zuzanna Złotnicka
Wyróżnienia:
Małgorzata Stawicka, Filip Bajron, Natalia Kubiak, Maja Cędrowicz

🔷GRAND PRIX WYŚPIEWAŁA KAROLINA STASIUK👏👏👏

🔷Przyznano dwie Nagrody Specjalne:
🔹Nagroda Dyrektor Szkoły powędrowała do Mai Krawczyk,
🔹Nagroda za najlepszą interpretację do Jagody Kipy.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH 👏👏👏👏👏
🎙🥇🥈🥉🏆

Szczególne podziękowania należą się naszym niezawodnym sponsorom:
Państwu Justynie i Jackowi Turczyńskim – Firma VENTI lustra – szkło – główny sponsor,
Pani Agnieszce Mielniczek oraz Pan Marcinowi Lichnowskiemu – Pizzeria „Rabarbar”,
Państwu Magdalenie i Radosławowi Czaplom – Pizzeria „U Czapli” oraz
Panu Brzozowskiemu – dyrektorowi MOKiS w Bielawie.
Dziękujemy również Rodzicom i Nauczycielom za pyszne wypieki. ❣❣❣
Fotorelację przygotowała Pani Kamila Habura-Marczuk, a organizatorami i pomysłodawcami Konkursu były: Pani Dominika Rogacka i Pani Magdalena Zagórska-Bajron.
II edycję Konkursu uważamy za zamkniętą, a od jutra ruszają przygotowania do III ❣❣❣ Zapraszamy serdecznie.