Akademia Przedszkolaka-Żaka za nami

30 marca 2023 r. w szkole przy ulicy Waryńskiego odbyło się 2. spotkanie w ramach Akademii Przedszkolaka-Żaka. Przyszli pierwszoklasiści przybyli wraz ze swoimi rodzicami. W ramach spotkania odbyły się zajęcia z j. angielskiego na wesoło oraz zajęcia plastyczne. Przedszkolaki podczas zajęć plastycznych wykonały zajączki wielkanocne. W drugiej części zajęć dzieci poznały słownictwo z języka angielskiego. Na zakończenie każdy otrzymał certyfikat uczestnictwa w zajęciach. Rodzice natomiast uczestniczyli w prelekcji nt. „Dojrzałości szkolnej” prowadzonej przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Na zakończenie pani dyrektor, Monika Stachowska, złożyła wszystkim rodzicom i przyszłym pierwszoklasistom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych 🐣🥰