W chatce Mikołaja..

2 grudnia uczniowie klasy 3a i 3 b wybrali się na wycieczkę do Złotego Stoku, by odwiedzić chatkę Świętego Mikołaja ukrytą w podziemiach kopalni złota. 
Wszyscy spotkaliśmy się ze Świętym Mikołajem🤩. Każdy z nas otrzymał upominek🎁. Na rozgrzanie wypiliśmy ciepłą herbatkę i zjedliśmy pysznego rogalika z marmoladą 🤗
Do zobaczenia za rok 😊👋
 
Wizyta uczniów kl. 3c w chacie Świętego Mikołaja w Złotym Stoku.🎅
 

Wizyta uczniów kl. 1c w chacie Świętego Mikołaja w Złotym Stoku.🎅

Wycieczka do Wioski Mikołaja uczniów kl. 2 c.😊🎅

 
6 grudnia uczniowie klas 2a i 2b wybrali się do Warsztatu Elfów w Złotym Stoku 🙂
Dowiedzieliśmy się, jaką drogę muszą pokonać prezenty, by trafić z fabryki do grzecznych dzieci.😇 Widzieliśmy specjalną skrzynkę na listy od dzieci, pracowaliśmy przy ogromnym dźwigu podnoszącym najcięższe prezenty, nakarmiliśmy zaczarowane elfy, pomogliśmy przyciągnąć wagony z prezentami, a także uruchomiliśmy maszynę kruszącą złe uczynki- i już byliśmy gotowi na spotkanie z Mikołajem. 🎅 Przeszliśmy specjalnym tunelem do chatki Mikołaja, a tam wszyscy dostaliśmy certyfikaty grzecznych dzieci oraz prezenty – nasze panie również 😁🧑‍🎄 
Udało nam się też odwiedzić Sztolnię Ochrówkę i zobaczyć w jakich warunkach wydobywano kiedyś złoto. 🙂
BYŁO REWELACYJNIE 😃